Luksusowa galanteria reklamowa

Grawerowanie techniką laserową jest doskonałą metodą zdobienia upominków reklamowych np.: piór, długopisów, kalendarzy, portfeli, zestawów upominkowych, przedmiotów drewnianych, umożliwiającą nie tylko nanoszenie znaków handlowych firm, ale z uwagi na swą niezwykłą elastyczność, również personalizację imieniem i nazwiskiem oraz pozycją zawodową użytkownika.

Jak miłym upominkiem może być komplet osobistych artykułów piśmiennych, takich jak pióro, długopis itp. Z logo obdarowującego, wie każdy kto taki prezent otrzymał. Elegancję prezentu podnosi właśnie nanoszenie logo lub innego napisu (np. imienia i nazwiska) metodą grawerowania laserowego.

Na wszystkich upominkach możemy zamieścić tabliczki z logo Waszej Firmy. Kształt i wymiary są dowolne. Laser oprócz grawerowania pozwala nam również wycinać dowolne kształty.

Możliwe jest także wykonanie tabliczek, certyfikatów, innych tablic informacyjnych oraz dyplomów okolicznościowych w eleganckich etui, podnoszących prestiż obdarowującego. W praktyce oznacza to nadanie cech indywidualnych upominkowi i w rezultacie zwiększenie jego wartości. 

Obdarowana osoba z pewnością doceni fakt, że jej upominek został przygotowany specjalnie dla niej. Możliwości zdobienia są nieograniczone i zależą wyłącznie od inwencji projektanta i zamawiającego.

Tablice informacyjne, tabliczki, identyfikatory.

Wykorzystując technologię grawerowania laserem na specjalnych różnokolorowych dwuwarstwowych laminatach oferujemy nowoczesny system informacyjny dla każdej firmy. Tablice z logo i informacją o twojej firmie, to pewność nowoczesnego i efektownego przekazu informacji.

Na wspomnianych materiałach wykonujemy również identyfikatory, certyfikaty, dyplomy i inne okolicznościowe tablice, oprawiając to wszystko na estetyczne amerykańskie podkłady drewniane (na życzenie w zamykanym etui). Wszelkie kształty, otwory, tabliczki znamionowe najszybciej można wygrawerować i wyciąć laserem.

Wykonujemy również wszelkiego rodzaju breloki, numerki narzędziowe, numerki do szatni i inne.

Wykonujemy też tabliczki znamionowe i inne np.. na środki trwałe z aluminium anodowanego w różnych kolorach. Nie jest to koniec możliwości wykorzystania znakowania laserowego. Codziennie życie daje nam nowe przykłady i możliwości.

 


© EUROSTEMPEL 2000